O nás - Ultimate Games

Jsme eventová agentura která se specializuje na pořádání sportovně-zábavných aktivit v Praze, Bratislavě a Budapešti. Svoji práci děláme kvalitně, fungujeme totiž už od roku 2004. Za tu dobu jsme nabrali velké množství zkušeností, které využíváme k tomu, aby čas, který s námi trávíte, stál za to. Několik tisíc skupin přátel a kolegů, kteří se zúčastnili na našich akcích, jsou nejlepším důkazem, že to, co děláme, děláme správně. Naše agentura se řídí mottem:

  Vaše zábava je naše práce. A kdo by se nechtěl bavit?

O nás

Zakládáme si na tom, že naše zážitkové akce jsou inovativní, originální a budou vás bavit. Navíc nabízíme sportovní aktivity, které jste možná nikdy v životě nezkoušeli, a tak zažijete něco dosud nepoznaného a nezapomenutelného. Ať už to je na teambuilding, nebo pro partu kámošů, pokud se rozhodnete využít služby Ultimate Games, máte jistotu profesionálního přístupu.

Žádné amatéry do našich řad nepřijímáme – chceme, abyste s našimi lidmi byli nanejvýš spokojení, dbáme tedy na jejich řádné zaškolení. Taktéž vybavení, které vám k našim aktivitám poskytujeme, je na špičkové úrovni a i při drsnějších sportovních hrách se nemusíte bát žádného zranění. Kromě potřebné sportovní výstroje totiž zajišťujeme i nezbytné ochranné prvky. Vaše bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

 

 

tým

Veronika

Head of Sales

Z pozice vedoucího týmu se Veronika se stala vedoucí celého obchodního oddělení. Veronika má ráda všechny formy cvičení a sportu. Hraje tenis, squash a v létě miluje jízdu na kole. Její oblíbenou činností je cestování a poznávaní nových lidí. Své zkušenosti získala především ve Skotsku, kde devět let žila.

Anglicky
Slovenština
Čeština

Tomáš

Event Manager

Tomáš je velmi dobrý v kritickém myšlení a to z něj dělá skvělého event managera. Miluje cestovaní a organizování všemožných akcí a výletů. Jestli přemýšlíte nad party v Berlíně, Mnichově nebo v Kolíně nad Rýnem, Tomáš je váš člověk. Je sportovní nadšenec a velmi aktivní člověk. Jeho oblíbenými sporty jsou CrossFit, jóga, fitness, stejně tak miluje běhání, plavání, hokej a jeho největší vášeň – fotbal. Kromě toho je požitkář – burgry, dobrá káva a televizní seriály, to je něco pro něj.

Anglicky
Německy
Slovenština
Čeština

Jana

Marketing Specialist

Janka je naše marketingová specialistka. Díky svému ženskému cítění přináším našim projektům svěžest a líbivost. Dříve tančila folklorní tance a dnes učí děti a dospělé v taneční škole. Zbožňuje seriály a filmy a je velkým fanouškem designu a DIY.

Anglicky
Slovenština
Čeština

Vaše otázky

Žádný problém. Stačí nám zaslat dotaz a postaráme se o to.
Žádný problém, jsme součástí větší skupiny služeb a rádi Vám pomůžeme s dalšími žádostmi.
Platba se provádí předem prostřednictvím bankovního převodu. Po potvrzení rezervace vám zašleme fakturu, kde najdete všechny informace na zpracování platby.
Instrukce jsou stručné a krátké. Na hru budete mít dostatek času, abyste si ji naplno užili.